سایر خدمات

شرکت تیران تونل بیستون، یکی از گسترده‌ترین شبکه خدمات‌ رسانی در صنعت پمپ های شاتکریت ،خشک پاش ،ترپاش و پمپ های تزریق کشور است. این شرکت در طول سالیان متمادی همواره پشتیبان مطمئن خریداران دستگاههای خود بوده و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. ویژگی شرکت تیران تونل بیستون به شرح ذیل است:

♦گستردگی ارائه خدمات و توزیع مناسب در کل کشور و برخورداری از هوشمندی لازم در خصوص توسعه بر اساس پارامترهای داخلی و خارجی.
♦استاندارد بودن و یکنواختی ساختار و قابلیت ارائه خدمات مناسب به مشتریان
♦نظارت عالیه و کنترل دائم وضعیت خدمات‌رسانی و رضایت مشتریان در شبکه
♦انعطاف‌پذیری شرکت در خصوص تغییر ساختار خدمات، متناسب با آخرین تغییرات در تکنولوژی دستگاههای تولیدی
♦استفاده از تجهیزات تعمیرگاهی مدرن و به‌روز در سطح استانداردهای بین‌المللی
♦انجام مشاوره از راه دور جهت تعمیرات دستگاهها در کوتاهترین زمان ممکن به منظور جلوگیری از خواب دستگاه و دیگر موارد مرتبط

بیشترین کاربرد بتن پاشی در سال های اخیر در معادن و ایستگاه های حمل و نقل و همچنین دیواره های تونل ها بوده است یکی از دلایل استفاده از آن این است که شاتکریت میتواند سطوح ناهموار را براحتی صاف و صیقل سازد و تمامی حفره ها را پوشش دهد.
اما دارای معایبی هم نیز می باشد که از جمله آنها میتوان به گرد و غبار ناشی از پراکندگی ذرات و پاشیدگی آنها اشاره کرد و مسئله بعدی هیدراته نشدن و یا به دلیل نچسبیدن ملات، مقدار زیادی از آن به هدر میرود.

تکنولوژی و تجهیزات روز شاتکریت را از ما بخواهید…

تکنولوژی بتن پاششی یا همان شاتکریت (Shotcrete) با استفاده از دستگاه های مدرن ما را قادر میسازد تا پروژه هایی را تا همین چند وقت پیش نشدنی، غیر ممکن و رویا پردازانه بودن را براحتی اجرایی کنیم، و تونل هایی بزنیم از زیر گسل های بسیار سست و در حال ریزش و بسیار پروژه های عمرانی و ساختمان سازی دیگر که در پرتو پیشرفت تکنولوژی در زمینه بتن پاششی فراهم شده است.