سایر خدمات

شرکت تیران تونل بیستون، یکی از گسترده‌ترين شبکه خدمات‌ رساني در صنعت پمپ های شاتکریت ،خشک پاش ،ترپاش و پمپ های تزریق کشور است. اين شرکت در طول ساليان متمادي همواره پشتيبان مطمئن خریداران دستگاههای خود بوده و توانسته رضايت مشتريان خود را جلب نمايد. ويژگي شرکت تیران تونل بیستون به شرح ذيل است:

♦گستردگي ارائه خدمات و توزيع مناسب در کل کشور و برخورداري از هوشمندي لازم در خصوص توسعه بر اساس پارامترهاي داخلي و خارجي.
♦استاندارد بودن و يکنواختي ساختار و قابليت ارائه خدمات مناسب به مشتريان
♦نظارت عاليه و کنترل دائم وضعيت خدمات‌رساني و رضايت مشتريان در شبکه
♦انعطاف‌پذيري شرکت در خصوص تغيير ساختار خدمات، متناسب با آخرين تغييرات در تکنولوژي دستگاههای تولیدی
♦استفاده از تجهيزات تعميرگاهي مدرن و به‌روز در سطح استانداردهاي بين‌المللي
♦انجام مشاوره از راه دور جهت تعميرات دستگاهها در کوتاهترين زمان ممکن به منظور جلوگيري از خواب دستگاه و ديگر موارد مرتبط

بیشترین کاربرد بتن پاشی در سال های اخیر در معادن و ایستگاه های حمل و نقل و همچنین دیواره های تونل ها بوده است یکی از دلایل استفاده از آن این است که شاتکریت میتواند سطوح ناهموار را براحتی صاف و صیقل سازد و تمامی حفره ها را پوشش دهد.
اما دارای معایبی هم نیز می باشد که از جمله آنها میتوان به گرد و غبار ناشی از پراکندگی ذرات و پاشیدگی آنها اشاره کرد و مسئله بعدی هیدراته نشدن و یا به دلیل نچسبیدن ملات، مقدار زیادی از آن به هدر میرود.

تکنولوژی و تجهیزات روز شاتکریت را از ما بخواهید…

تکنولوژی بتن پاششی یا همان شاتکریت (Shotcrete) با استفاده از دستگاه های مدرن ما را قادر میسازد تا پروژه هایی را تا همین چند وقت پیش نشدنی، غیر ممکن و رویا پردازانه بودن را براحتی اجرایی کنیم، و تونل هایی بزنیم از زیر گسل های بسیار سست و در حال ریزش و بسیار پروژه های عمرانی و ساختمان سازی دیگر که در پرتو پیشرفت تکنولوژی در زمینه بتن پاششی فراهم شده است.