فروش مواد فایرپروف

فروش مواد فایرپروف

فروش و اجرای پوشش های رنگ متورم شونده کربولاین – A/D FIREFILM lll

A/D Firefilm® III پوشش رنگ متورم شونده ای نازک، تک جزئی و تزئینی می باشد که جهت محافظت المان های فلزی،بر حسب طراحی تا درجه مقاومت 3 ساعت توسط شرکت کربولاین آمریکا تولید می گردد. از این رنگ ضد حریق می توان جهت محافظت المان هایی از جمله تیرهای فولادی، ستون ها، لوله های سازه ای و تاسیساتی،خطوط لوله پالایشگاهی و صنعتی استفاده نمود. این پوشش های رنگ ضد حریق متورم شونده بر حسب استاندارد بین المللی UL طراحی گشته و با ضخامتی در حد میکرون توسط شرکت بناسازان اجرا می گردد.

فروش و اجرای مصالح ضدحریق پایه گچی کربولاین – PYROLITE SERIES

این مصالح پایه گچی جهت مقاوم سازی سازه فلزی در برابر حریق با جدیدترین فناوری روز دنیا توسط شرکت کربولاین طراحی گشته است. مصالح مورد بحث با دانسیته 240 kg/m3 جهت حفاظت سازه های درونی نظیر ستون ها، تیرها، تیرچه ها، عرشه ها، دیوارها، سقف ها، شاه تیرها، کف طبقات و واحدهای بتن پیش ساخته در نظرگرفته شده است. این محصول جهت مقاومت در برابر آتش تا 4 ساعت آزمایش و پذیرفته شده است و کلیه ی آزمون های UL را گذرانده و بر همین اساس، طراحی ضخامتی جهت آتش پادسازی سازه فلزی به روش پاشش با دستگاه صورت می پذیرد.

 فروش و اجرای مصالح ضدحریق پایه سیمانی کربولاین – PYROCRETE SERIES

مصالح پایه سیمانی کربولاین نسبت به مواد پایه گچی دانسیته بالاتری داشته که جهت محافظت سازه های فولادی داخلی و خارجی طراحی شده است. این محصول که بر پایه سیمان پرتلند است با دانسیته (640 kg/m³) مصالحی ضد حریق به شمار می رود و علاوه بر آتش هیدروکربنی در برابر آتش سلولوزی که سازه های فولادی را در بر میگیرد، مقاومت می نماید همچنین توانایی بالا بردن مقاومت در برابر حریق بتن موجود را دارا می باشد. این محصول در زمینه هایی از جمله پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، امکانات دارویی، کارخانه کاغذ و خمیر کاغذ، سکوهای دریایی، نیروگاه های انرژی هسته ای و معمولی، کارخانه ها، انبارها و مراکز پزشکی قابل استفاده است.

فروش مواد فایرپروف

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *