ملات پاش بادی

مزایای ملات پاش بادی

ملات پاش بادی چیست ؟

ملات پاش بادی یا ملاقه ملات پاش،وسیله‌ای برای پاشیدن انواع ملات سیمانی و … بر روی دیوار و سقف‌ها می باشد . این وسیله جایگزین مناسبی  برای دستگاههای شاتکریت پیستونی و ماردونی می باشد که کارکردی ساده و بسیار کاربردی دارد.

این دستگاه به وسیله یک کمپرسور باد معمولی که در بازار موجود است، ( ۳۵۰ لیتری به بالا با فشار کاری ۸ بار به بالا ) قابل استفاده برای  پیمانکاران و … قابل استفاده می باشد.ملات پاش بادی در واقع کار شاتکریت بتن یا ملات را انجام می دهد .

ملات پاش بادی قابل استفاده برای سیمانکاری و ملات پاشی روی دیوارهای تری دی پانل ( دستگاه ملات پاشی تری دی پانل ) می باشد.

طرز کار  ملات پاش بادی :

ملات پاش بادی دارای یک مخزن دارای ظرفیت ۳ الی ۴ لیتری که به قالب تهیه شده ریخته گری پرچ شده است.سپس به طریقه اتصالات که بر روی لوله باد انجام شده است ،شامل شیر اهرمی و … به قالب ریخته گری اتصال داده شده که، قالب تهیه شده که کار اصلی ملات پاشی را انجام میدهد.

ملات پاش بادی دارای چهار سوراخ جلویی و چهار سوراخ پشتی می باشد که باد از سوراخ‌های پشتی وارد شده و  ملات را از سوراخ جلویی خارج می کند.

قابل توجه استفاده کنندگان  ملات پاش بادی :

لطفا پس از استفاده پیستوله ملات پاش یا تمام شدن کار ملات پاشی آن را در یک سطل آب به صورت کامل با فشار دادن شیر شستشو دهید تا کاملا تمیز شود و از گرفتگی سوراخ‌های انتقال باد به داخل پیستوله یا ملاقه ملات پاش بادی  جلوگیری شود.

  • پرتی کم ملات و چسبندگی بهتر

  • سرعت بیشتر کارها

  • قیمت مناسب

  • حمل و نقل آسان

  • کاهش نفرات و نیروی انسانی