اجرای ملات پاشی

ملات پاش

فروش ملات پاش توسط شرکت تیران تونل بیستون که  سال هاست در زمینه  فروش  و خرید و اجاره این دستگاه در ایران فعالیت داشته و در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان گرامی و سهولت در کار این عزیزان دستگاه های مورد نیاز جهت اجرای انواع شاتکریت ،ملات پاشی ، گچ پاششی و سیمانکاری بصورت اجاره ای در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جهت کسب اطلاع از هزینه ها با شماره تماس های ذکر شده  تماس حاصل نمایید.

اجرای ملات پاش

آماده سازی سطحی که باید برای اجرای ملات پاش شود از قسمت‌های اساسی کار است. ترازسازی موثر سطح کار به گونه‌ای که قبلاً بحث شد ، از نظر فراهم سازی ایمنی مجریان ملات پاشی مهم است.

همینطور کاهش احتمال طبله کردن بتن به علت پاشیدن آن در قسمت‌های سست ، از اهمیت زیادی برخوردار است.

ممکن است اگر سنگ خیلی ضعیف باشد، ترازسازی  امکان‌پذیر نباشد .

بتن پاشی باید پس از نمایان شدن جبهه و سطح کار هر چه سریعتر اجرا شود تا موجب حفاظت و تقویت سازه شود.

در این گونه موارد، ممکن است لایه دیگری از شاتکریت که با توری جوش شده مسلح شود ، مورد نیاز باشد تا موجب تکمیل بازسازی و تقویت سطح سنگ شود.

سطح کاری که قرار است ملات پاشی شود باید عاری از هرگونه مواد خارجی یا مواد لق چسبنده به سطح باشد، تا یکپارچگی و چسبندگی کامل بدست آید. گرد و غبار حاصل از آتشکاری و خاک و مواد نرم حاصل از درزها باید بوسیله آب از سطح شسته شود .

این امر به راحتی با استفاده از شیلنگ آب تحت فشار عملی است.آب پاشی سطح را می‌توان با دستگاه بتن پاشی که با فشار معمول برای بتن پاشی (Mpa 4/0 ـ ۳/۰ یا lb/m2 ۶۰ ـ ۴۵) تنظیم شده است،انجام داد، آب را باید به اندازه کافی در دستگاه وارد نمود تا کلیه مواد زائد و لق جدا شوند.