قطعات تولیدی توسط شرکت تیران تونل بیستون

انواع قطعات تولیدی توسط پرسنل مجرب شرکت تیران تونل بیستون  برای انواع دستگاه شاتکریت خشک پاش ، ترپاش ، ملات پاش ، گچ پاش ، سیمان پاش و پاشش مواد فایرپروف

لازم به ذکر است این قطعات توسط خود شرکت تیران تونل بیستون تولید شده و در اختیار مشتریان و با قیمت مناسب قرار می گیرد.این قطعات با کیفیت عالی تولید می شوند و در اختیار شما قرار می گیرند.

البته دستگاه های تولیدی این شرکت  نیز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشند.تمامی قطعات موجود به دست مهندسان توانمند شرکت با بیش از چند دهه تجربه ساخته شده، و همیشه در حال اضافه کردن عمر بیشتر و کم کردن استهلاکشان هستیم.

شما مشتریان و مهندسان گرامی می توانید با ارائه نظر های خود در جهت ساخت بهتر قطعات ما را یاری نمائید.این شرکت همیشه آماده دریافت پیشنهادات سازنده شما مشتریان گرامی می باشد.

شاتکریت به عملیات پاشش بتن یا مصالح خشک اطلاق می گردد که از طریق جریان هوای فشرده با سرعت زیاد روی سطوح حفاری شده پاشـیده می شود. از شاتکریت معموالا بعنوان سیسـتم نگهداری موقت و در برخی موارد بعنوان پوشش دائمی استفاده می شود.

موارد استفاده از شاتکریت :

تونل سازی ، عملیات معدنکاری ، مخازن ، سدها و نیرو گاه های برق آبی ، الینینگ کانال ها ، الینینگ های نسوز در کوره کارخانه های سیمان ، فولاد ، شیشه و غیره . دیواره های دریا و رودخانه ، آسیب های بتن توسط خوردگی آرماتورها ، پل ها ، سنگ چینی ها و بار انداز ها ( اسکله ها ) ، استخرهای شنا ، نما سازی ، دیواره های صخره نوردی .