فروش دستگاه شاتکریت

دستگاه شاتکریت پیستونی

دستگاه شاتکریت پیستونی

فروش دستگاه شاتکریت

فروش دستگاه شاتکریت نو و کارکرده سالم همراه با گارانتی ، لوازم یدکی اضافی  و ارائه خدمات پس از فروش از جمله اموزش راه اندازی دستگاه و نحوه کارکرد آن و همچنین تعمیر و سرویس انواع شاتکریت با بهترین کیفیت و بهترین قیمت.

فروش دستگاه شاتکریت،ملات پاش ،گچ پاش،پاشش مواد ضد حریق همچنین اجرای شاتکریت و سیمان کاری و …
شرکت تیران تونل بیستون ttb1.ir

شرکت تیران تونل بیستون سازنده انواع دستگاه ملات پاش و شاتکریت در ایران

  • تعمیر و سرویس انواع دستگاه شاتکریت و ملات پاش و گچ پاش پلیمری

  • خرید و فروش انواع دستگاه های نو و کارکرده

  • اجرای شاتکریت تر و خشک و گچ پاششی در ایران

  • اجرای پاشش مواد فایر پروف در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی

بتن پاششی یا شاتکریت

شاتکریت (Shotcrete) به عملیات پاشش بتن با مصالح خشک یا تر گفته می شود که از طریق جریان هوای فشرده با سرعت زیاد بر روی سطوح مورد نظر پاشیده می شود و به علت بالا بودن فشار و سرعت، به صورت دینامیکی فشرده می‌شود تا لایه ای متراکم، خود نگهدار و باربر ایجاد گردد. از شاتکریت معمولا به عنوان سیستم نگهداری موقت و در برخی موارد به عنوان پوشش دائمی استفاده می شود.

بتن پاشیده یا گانیت (Gunite) یک اختراع جدید نبوده و نخستین تجربه استفاده از پاشش مواد خشک برای سازه های جدید در پنسیلوانیا و به سال ۱۹۰۷ بوسیله یک تاکسیدرمیت آمریکایی به نام Carl Ethan Akeley صورت گرفت.

استفاده از شاتکریت امروزه در تمام جهان متداول و رایج است. باور بر این است که پیشرفت و توسعه تکنولوژی در آینده نیز در ارتباط با روند پاشش مخلوط تر خواهد بود. از جمله این موارد وجود نسل جدیدی از افزودنی ها، بهبودگر بتن، میکرو سیلیکات، الیاف های فولادی و پلی پروپیلن برای بتن پاشیده است